Kursmeny
Stroppekurs
G1 Mobilkranfører
G2 Tårnkranfører
G3 Sving-/Portalkranfører
G4 Traverskranfører
G5 Offshorekranfører
G8 Lastebilkranfører
G20 Fastmontert hydraulisk kran
G11 Kontrollør løfteredskap
Truckfører
Rigger
Baseoperatør
Pakking, sikring og transport av last
VHF - Begrenset radiotelefoni
Kranfag, lærlinger
Kranfag, praksiskandidater
G5 OFFSHOREKRAN SIMULATOR
Annet
Sertifiseringer
Diverse
LENKER



Kontakt oss

Dersom du har spørsmål ta kontakt:

 

Rogaland Kranskole

Postboks 1

4339 Ålgård

 

Telefon: 51 61 59 99
Telefaks:

51 61 59 97

E-post: post@rogaland-kranskole.no

 

 

Torstein Solheim

Daglig leder / Faglig leder

Mobil: 917 93 269

torstein@rogaland-kranskole.no

 

Ove Tjosavik

Nestleder/ KS-ansvarlig
Mobil: 920 46 808

ove@rogaland-kranskole.no

Ellen Sofie Solheim

Kontorleder

Mobil: 917 93 217

ellen.sofie@rogaland-kranskole.no

 

Bjørn Dramstad

Instruktør

Mobil: 905 09 379

bjorn@rogaland-kranskole.no

 

Einar Tjosavik

Instruktør

Mobil: 920 33 590

einar@rogaland-kranskole.no

 

Kjell Arild Friestad

Instruktør

Mobil: 907 63 877

kjellarild@rogaland-kranskole.no

Arild Vareberg

Innleid instruktør

Mobil: 901 40 279

arild@rogaland-kranskole.no

 

Kenneth Kråkstad

Innleid instruktør

Mobil: 971 07 981

kenneth@rogaland-kranskole.no

Rune Gundersen

Innleid instruktør

 

 

 

 
 


 


 

 

Kursprogram
Opplæringsplaner
Nyheter
Kurs våren 2021
Kurspåmelding via Kursguiden
Ståltaukurs
NORSOK kurs
Offshorekransimulator i stadig utvikling